zdj
21 آذر 1401 - 21:55

اجازه نمی‌دهیم دشمنان تمرکز ما را از موضوعات راهبردی منحرف کنند

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: وزارت دفاع مصمم به پیگیری اهداف و مأموریت‌های واگذار شده است و اجازه نمی‌دهد که دشمنان تمرکز ما را از موضوعات راهبردی منحرف کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در نشست مشترک با اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، با مرور تحولات بین المللی و منطقه‌ای و ارائه تحلیلی از تهدیدات دشمنان گفت: وزارت دفاع مصمم به پیگیری اهداف و مأموریت‌های واگذار شده است و اجازه نمی‌دهد که دشمنان تمرکز ما را از موضوعات راهبردی منحرف کند.

امیر آشتیانی با اشاره به عملیات روانی بی‌سابقه و جنگ ترکیبی دشمن برای تحت تأثیر قرار دادن توانایی‌های قدرت ساز و ظرفیت‌های نقش آفرین جمهوری اسلامی ایران در عرصه منطقه و بین الملل افزود: تقویت مؤلفه‌های تولید قدرت، راهبرد اصلی ما در وزارت دفاع است و این مسیر با همت، قدرت و سرعت ادامه دارد و ما شاهد پیشرفت‌های چشم گیر و رشدهای جهشی هستیم.

در این نشست وحید جلال زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به آگاهی مناسب اعضای کمیسیون از پیشرفت‌های دفاعی کشور و طرح‌های در دست اجرا، ضمن ابراز خرسندی از دستاوردهای جهشی حمایت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی را از برنامه‌های دفاعی از اولویت‌های مجلس شورا اسلامی دانست.

در این نشست تعاملی و صمیمانه اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی دیدگاه‌ها و پیشنهادات خود را مطرح و وزیر دفاع دستورات لازم را به مسئولان وزارت دفاع صادر کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 907164